UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zauważam, że pod każdym tekstem o światowidzie pojawia się sztab maketingowy. Taki Teofil który pracuje z nim zawsze. Jest przy nim gdy musi coś powiedzieć w swiatowidzie albo jak jedzie pod pomniki i na przecięcia wstążek Swoją drogą jak taki Czyżyk i jego asystent mają rozliczane pensje.


Anuluj