UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie że jest zielona eneriia i popieram działania proekologiczne, ale jestem przeciw wydawaniu pieniędzy na darmo (lub po znajomości). W Elblągu średnie nasłonecznienie to 82h miesięcznie (nie mówiąc i intensywności nagrzania). Dużo więcej jest dni wietrznych i można to wykorzystać przez naprawde małe turbinki na dachach (takie działają na wielu urzędach w PL).

jimi

Anuluj