UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyżyk - dyrektor z zawodu. W jego wywodzie - celem jest troska o naturkę i szukanie oszczędności. .. .Panie czyżyk - za czyje pieniądze będziesz miał te panele? Za swoje? Czy za podatników? Poszukał Pan te oszczędności, które zwrócą się za ile? Za 15 lat? 20? Wspomniał Pan coś o tym? Swoją drogą ilość tych paneli - jak na 2 domki jednorodzinne po 12,5 KW :)Czy udostępni Pan szacunki - ilość energii zużytej przez Światowid? Jaka to będzie skala "oszczędności". Tradycyjnie pierdu pierdu wielkie słowa - liczba jedna - panele 25 KW. Ile to nas kosztuje - pana szukanie oszczędności?

Tralala

Anuluj