UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie ORMO? To co robią to kradzież publicznych pieniędzy. Mają kawałek ziemi i udają, że obsiewają itd. Dostają dodatnie i udają bogaczy, bo pieniążki za darmo. Będę pisał w tej sprawie do prokuratury, podając konkretne nazwiska i adresy z podelblaskich miejscowości. Polska nie może być okradana!