UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Zlikwidować język angielski"- Proponuję i angielski i niemiecki. Niemcy to nasz największy partner gospodarczy, dzięki nim się rozwijamy (a nie dzięki Morawieckiemu, a tym bardziej Kaczyńskiemu).
"Zlikwidować język angielski"- Proponuję i angielski i niemiecki. Niemcy to nasz największy partner gospodarczy, dzięki nim się rozwijamy (a nie dzięki Morawieckiemu, a tym bardziej Kaczyńskiemu).