UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Zlikwidować język angielski"- Proponuję i angielski i niemiecki. Niemcy to nasz największy partner gospodarczy, dzięki nim się rozwijamy (a nie dzięki Morawieckiemu, a tym bardziej Kaczyńskiemu).


Anuluj