UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ta Pani ma pojęcie o czym mówi? Tu nie chodzi o to, że jest za mało lekcji WF. Problem jest w tym, że duża część młodzieży omija WF, przynosząc zwolnienia, udając że coś ich boli itd. .. TU JEST PROBLEM. Młodzież nie chce się ruszać.

już niedługo wieś Elbląg

Anuluj