UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może na zmianę zajęcia z dietetykiem, by dzieci posluchaly jak się zdrowo odżywiać i w ogóle jak dbać o zdrowie. Tego w wielu domach nie usłyszą, a może w głowach coś z tych wykładów pozostanie.


Anuluj