UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo słuszne postulaty, religia nie powinna być w szkołach, ale przy kościołach, jak dawniej. W szkole potrzebne są zajęcia z psychologiem, więcej lekcji języka obcego, a nie religia. Wierzę w Boga, ale nie w Kościół, choć go nie potępiam.