UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam prywatne ubezpieczenie, jeżdżę po prywatnych lekarzach i klinikach. Po kiego wuja mam płacić ZUS? Szpital Państwowy omal mnie nie zabił, bo lekarze mieli mnie w tyle. To bandytyzm zmuszać obywateli do opłacanie ZUS!!!


Anuluj