UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki nowemu ładowi skończą się umowy śmieciowe a Polacy wreszcie dostaną godne emerytury od ZUSu na które sobie zapracowali.

TeofilSkorupa

Anuluj