UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętam lata 80 jak jeszcze była to wieś. Piękne czasy. 4 punkty z lodami, jeden z hot dogami, dyskoteka w Meduzie, bar Mierzeja i Bosmańska. Piękne czasy tej miejscowości.


Anuluj