UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam lata 80 jak jeszcze była to wieś. Piękne czasy. 4 punkty z lodami, jeden z hot dogami, dyskoteka w Meduzie, bar Mierzeja i Bosmańska. Piękne czasy tej miejscowości.
Pamiętam lata 80 jak jeszcze była to wieś. Piękne czasy. 4 punkty z lodami, jeden z hot dogami, dyskoteka w Meduzie, bar Mierzeja i Bosmańska. Piękne czasy tej miejscowości.