UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy firma Wójcik meble już płaci podatki miastu czy ciągle na ulgach jedzie? Kiedy lokalni bązowie będą się rzetelnie rozliczać z podatków dla miasta? Czy miasto ma tylko żyć z wyprzedaży gruntów?
Czy firma Wójcik meble już płaci podatki miastu czy ciągle na ulgach jedzie? Kiedy lokalni bązowie będą się rzetelnie rozliczać z podatków dla miasta? Czy miasto ma tylko żyć z wyprzedaży gruntów?