UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy firma Wójcik meble już płaci podatki miastu czy ciągle na ulgach jedzie? Kiedy lokalni bązowie będą się rzetelnie rozliczać z podatków dla miasta? Czy miasto ma tylko żyć z wyprzedaży gruntów?


Anuluj