UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto znalazło pewnych i o wysokim poziomie inwestorów, w tym z zagranicy i było blisko do podpisania umowy. Niestety wszyscy wycofali swoje oferty. Powód był jednoznaczny. Otóż ich analitycy na bieżąco reagowali na opinie zamieszczane w internecie, a dotyczące Elbląga i jego problemów. Uznano, że skoro Elblag to miasto emerytów, brak tu fachowców, panuje korupcja i nepotyzm i generalnie miasto umiera, a mieszkancy kto tylko, jeszcze może uciekają stąd to nie ma po co tu inwestować. Jeden przeniósł się do Olsztyna, dwóch do Ełku, a samochodowiec do Bytowa.
Rychu piechociarz.