UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jjrr - Przeciez kierunki techniczne sa na PWSZ i to na calkiem wysokim poziomie. Mpozna otrzymac tytuł inz. i mgr. Czemu piszesz brednie?

Realista1

Anuluj