UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaden poważny inwestor się nie pojawi, bo formy znają rynek. Elbląg miasto czerwonych starych dziadków, a jak ktoś madry to do Gdańska ucieka. W Elblagu nie ma politechniki wiec to kolejny krok w kierunku upadkowi.

Jjrr

Anuluj