UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaden poważny inwestor się nie pojawi, bo formy znają rynek. Elbląg miasto czerwonych starych dziadków, a jak ktoś madry to do Gdańska ucieka. W Elblagu nie ma politechniki wiec to kolejny krok w kierunku upadkowi.
Jjrr