UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
już na dzień dobry odechciewa się kupna tej działki. brak jakiegoś świstka stanowić będzie brak formalny i wniosek o pozwolenie na budowę pozostanie bez rozpoznania. na masakra jakaś. to po co to wystawiać na sprzedaż się pytam? druga sprawa to żadnych magazynów ani składów nie powinno się budować na Modrzewinie. magazyny buduje się przy obwodnicach miast, z bezpośrednim dostępem do dróg krajowych (szybkiego ruchu)a nie w miejscach do których trzeba ciężarówką przejechać przez całe miasto. cały czas się zastanawiam kto pozwolił na budowę na modrzewinie centrum dystrybucyjnego dużego producenta piwa :(
EB