UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Kto powiedział że Elbląg coś dostanie ? pisiory nas wycyckają znowu
Marek kk
Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Kto powiedział że Elbląg coś dostanie ? pisiory nas wycyckają znowu
Marek kk