UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wróbelek dostanie figę z makiem czas zwolnić prezydenta i wszystkich POpaprańców z rady miasta na czele z Adamowiczzzzz

OLApracownikUM

Anuluj