UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

miasto powinno poważnie przemyśleć budowę punktu widokowego na modrzewinie coś w stylu w miejscowości WIEŻYCA WYSOKĄ WEŻE Z WIDOKIEM NA ZALEW, no ale nasi radni bezradni wolą się bawić w politykę niż zarządzaniem miastem

JAAAAAA

Anuluj