UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
miasto powinno poważnie przemyśleć budowę punktu widokowego na modrzewinie coś w stylu w miejscowości WIEŻYCA WYSOKĄ WEŻE Z WIDOKIEM NA ZALEW, no ale nasi radni bezradni wolą się bawić w politykę niż zarządzaniem miastem
JAAAAAA