UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już samym tytułem manipulujecie, żeby na narazić się UM. Trzeba napisać w tytule wprost - epec PODWYŻSZA stawkę za ciepło, choć Wróblewski obiecywał obniżkę o 20%, a dodatkowo już wcześniej mieliśmy jedną z najwyższych opłat na rynku.

Upadły Harley

Anuluj