UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nieźle trzeba będzie na nowo piece na węgiel stawiać palenie tylko 4 góra 5 miesięcy a 12 i wciąż podwyżki.
No nieźle trzeba będzie na nowo piece na węgiel stawiać palenie tylko 4 góra 5 miesięcy a 12 i wciąż podwyżki.