UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Są sukcesy, SP 11 - 2 miejsce w Polsce w Koszykówce Dziewcząt, Awans koszykarek do ćwierćfinałów. .. W SP11 jest wszystko: trenerzy, baza, sprzęt, chętne dzieci, doskonała kadra nauczycieli, więc po co przenosić koszykówkę do trójki? Trójka będzie multidysyplinarna, czy ktoś się zastanowił o komforcie pracy nauczycieli i dzieci.


Anuluj