UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już "ratuszowi"chyba nam odlecieli? Jakie warunki ma to SSP nr 3 do uprawiania koszykówki, żadne? A może by tak "znawcy"elbląskiego sportu wszystkie szkoły podstawowe przeflancowały do tej placówki? Tam nawet jest jedna osoba zatrudniona na etacie nauczyciela wychowania fizycznego po EUHE / kierunek resocjalizacja / i co to ma znaczyć? A kiedy boks, tenis stołowy, tenis ziemny, MMA no i cymbergaj?

kjm

Anuluj