UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest tak jak sportem zajmują się laicy, od "ratuszowego"poprzez p. o. / bez konkursu/ dyrektora od rekreacji, "dyrektora z zawodu dyrektor", tancerz z MOSiR, czyż nie tak? Usiedli i wymyślili tzw. "sporty priorytetowe"dla kogo dla swoich? Piłka nożna leży / śmieszna akademija i jej "koordynator"/, piłka ręczna - na dnie, a te pozostałe to zapchaj dziura? Jedynie zgodnie z priorytetem powinien być sport o nazwie - cymbergaj, osiągnięcia gwarantowane i to bez jakichkolwiek nakładów.
kjm