UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Och ten nasz portelik kochany, jak ślicznie chronią nieudolnych urzedasow i piszą. .. strazacy niedoszacowali, a ja ich bronię, to nie ich wina, ze w urzedzie zawsze im sie kasa nie zgadza, to nie ich wina, ze ktoś pobiera pensję, ktorej nie powinien otrzymać, to nie ich wina, ze niedorozwoj miasta jest zasługą rządzących tym miastem. Wstyd, wstyd, wstyd, - tylko jeszcze trzeba go miec, są takie panie, ktore tez wsydu nie mają, i jesli plujesz jej w twarz, to ta mówi, że deszcz pada. Wstyd trzeba miec, bo chroni jak parasol przed deszczem.

Urzad na wczasach

Anuluj