UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto to wyliczal a potem gadka że za drogo. Najlepiej wybudowac z byle czygo i niech sie sypie. Skonczcie WRESZCIE z tym dziadowaniem. Niech olsztyn daje kasę na Elbląg co czeka. Zobaczymy czy Elbląg dostanie nowy sprzęt, pojazdy na otwarcie strażnicy.


Anuluj