UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komenda z JRG będzie piękna. Tylko jak z niej dojechać szybko i bezpiecznie do zdarzeń ? Pozorny sukces byłego komendanta - kierownika ZK zamieni się w koszmar mieszkańców i strażaków. Ci pierwsi będą w myślach przeklinać, ,ile czasu Oni jadą a tu się pali", rycerze Św. Floriana będą płonąć na twarzach ze wstydu. I nie chodzi o ich podejście do służby tylko o płacenie za błędy z przed lat zarządców Komendy. Miejmy nadzieję, że jakością swoich działań nadrobią stracony czas.


Anuluj