UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten przekop to dla Nasz jak manna z nieba. Wybudują przekop, a za nim; port, dk22 przebudują z ibwodnicą Jegłownika i Gronowa Elbląskiego, przebudowa trasy kolejowej nr204,już interesują się Nami giganci na rynku inwestycyjnym. A to wszystko dzięki jednej decyzji przekopu. Żebyśmy jeszcze urządzili referendum to będzie bajka, a Elbląg stanie się znowu wielki!

Make Elbląg great again!

Anuluj