UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problem z ludźmi chcacymi wprowadzic kare smierci jest taki, ze potem ci ludzie idą na wybory i glosuja na partie ktore tej kary wprowadzic nie chca. (Pis nie wprowadzi bo Bozia i kościół zabraniaja, PO nie wprowadzi bo towarzysze z brukseli im zabraniają)

konfederata M

Anuluj