UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Problem z ludźmi chcacymi wprowadzic kare smierci jest taki, ze potem ci ludzie idą na wybory i glosuja na partie ktore tej kary wprowadzic nie chca. (Pis nie wprowadzi bo Bozia i kościół zabraniaja, PO nie wprowadzi bo towarzysze z brukseli im zabraniają)
konfederata M