UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W latach 60 - 70,gdy trenerem piłki ręcznej kobiet był Leszek Walczak, nauczyciel w-fu w szkole podstawowej nr 2,dziewczyny elblążanki grały bardzo dobrze, na wysokim poziomie. I to bez pieniędzy. Nie było żadnych transferów do zasilania drużyny. A za Pani czasów dla zawodniczek najważniejsze już były pieniądze. Moimi kolegami z TM są koledzy Kaziu Gajdzis i Ludwik Fonferek. Sami, bez wspierania dostali się na AWF. I skończyli studia. Teraz, gdy sportem rządzą pieniądze, to nie jest uczciwy gra.
Dawna ręczniaczka