UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdyby ktoś ruszył mózgiem to akademia pedagogiczna przeszła by reaktywację, założono ją w 1915 roku chyba, byłe niemieckie szkoły wyższe funkcjonują w gdańsku pod postacią politechniki czy w wwa ruski królewski uniwersytet warszawaski i nie ma problemu :D a jak się komus nie podoba to zburzyć i tyle

007

Anuluj