UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Dla przypomnienia towarzyszu tylko z braku czasu teraz nie wkleję twoich komentarzy-wypocin jak ubliżasz wszystkim od brunatnych od prawo-patoli i innych więc przestań tu skamleć i się żalić że ktoś Ci ubliża albo straszy żałosny lewaku

WróglewakaRobertaK

Anuluj