UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Dla przypomnienia towarzyszu tylko z braku czasu teraz nie wkleję twoich komentarzy-wypocin jak ubliżasz wszystkim od brunatnych od prawo-patoli i innych więc przestań tu skamleć i się żalić że ktoś Ci ubliża albo straszy żałosny lewaku
WróglewakaRobertaK