UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowa kretyńska polska procedura !!! Na zachodzie w urzędzie podatkowym określasz na kogo płacisz podatki : kościół i jak jak na, chorych, na coś, zwierzęta, czy na cokolwiek ! Tzw. kościół, katolicki w Polsce jak na całym cywilizowanym świecie poddać się tej procedurze. Teraz skomli że niby nie ma pieniędzy ! Pisi brzuchy, boicie się że brak wam kasy ? Przyjdą już niedługo nowe czasy gdzie będziecie jeździć na osiłkach. .. ale względu na wagę kapłanów zajeździcie je na śmierć. .. . JPII


Anuluj