UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - W przypływie dobrego humoru barmana to może dostaniesz browara na zeszyt choć też wątpię bo ostatnio przecież też Cię straszyli że za swoje wpisy nikt Cię do pubu nie wpuści kurde wszyscy Cię ostatnio straszą. .. oczywiscie nie zostajesz nikomu dłużny przecież masz swoich ludzi w odpowiednich urzędach to co teraz zoorganizujesz swoim wrogom wywózkę na białe niedźwiedzie jak za dobrych czasów
WróglewakaRobertaK