UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co ma do tego Biedroń? Czyżby lewaki zaczęły się wtrącać ludziom do wiary? Wiara to jest prywatna sprawa każdego i kiedyś prawdziwa lewica walczyła o równość wszystkich wyznań i brak dyskryminacji. A teraz brak dyskryminacji tylko kiedy jesteś ateistą?