UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
o i teraz pracownicy muzeum powinni dostać premię o 13 nie wspomnę, za aktywność zaangażowanie i czas na spotkania, czy są może jakieś etaty wolne ????
do odśnieżania
o i teraz pracownicy muzeum powinni dostać premię o 13 nie wspomnę, za aktywność zaangażowanie i czas na spotkania, czy są może jakieś etaty wolne ????
do odśnieżania