UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

o i teraz pracownicy muzeum powinni dostać premię o 13 nie wspomnę, za aktywność zaangażowanie i czas na spotkania, czy są może jakieś etaty wolne ????

do odśnieżania

Anuluj