UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O zakładach przemysłowych i nie tylko w latach bodaj że trzydziestych wydano książkę, jakieś 300 stron. O produkowanych maszynach, lokomotywach, samochodach, produkcji cygar, artykułów żywnościowych o ludziach przemysłu i nauki elbląskiej. Wydany starannie w barwie jasnobrązowej album był wyjątkowo ciekawy. Powojenne chude lata oraz lata sukcesu elbląskiego przemysłu poza skromną publikacja pasjonata nie doczekał się żadnego opracowania czy wydawnictwa. Szkoda. A dzisiejsze czasy, ,biorców, ,pińcet to nie to czym można się chwalić. Upodlono ludzi i stłamszono metodą polityki, ,głodnego psa, ,. A hasło prawo i sprawiedliwość to tylko frazes. .. .. jak na ironie. Spróbujcie dostać się do specjalisty lub przychodni lub zapisać się na szczepienie p/kowit. .. .. nawet na cmentarz czekaj karnie w kolejce.
bez podpisu