UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto Panu dał mieszkanie? I po ilu latach? I za co? Jeśli tak było dobrze to dlaczego ludzie wychodzili tysiącami na ulicę w latach 56,70,80.Dlaczego musiano ich pałować i wyjechać czołgami na miasto? Dlaczego większość postulatów Solidarności były ekonomiczne? Wiem, że były osoby partyjne, którym dość dobrze się żyło, do dziś chwalą komunę. Po co miałem pracować więcej niż 8 godz. dziennie pieniądze bez wartości to ja miałem, a kiedy stanąć w kolejce?:)Baltony i Pewexy tylko potwierdzają niewydolność komuny. Ludzie nie rozumieją, pracowali praktycznie za nic. W zamian partia łaskawie, co któremuś dała gdzie mieszkać. Mieszkanie nie było twoje, drogi Panie. Rozumiem pewne sentymenty, kiedyś cukier był słodszy i ta czerwona oranżada:)

Ja nie w temacie

Anuluj