UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sami wybraliście sobie "bur mistrza :)"z PO to macie jak chcieliście. Zrzucać winę na wszystkich z rządem na czele to nieporozumienie. Mózgu trzeba używać przed głosowaniem a nie PO, jak Wam TVN kazali.


Anuluj