UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sami wybraliście sobie "bur mistrza :)"z PO to macie jak chcieliście. Zrzucać winę na wszystkich z rządem na czele to nieporozumienie. Mózgu trzeba używać przed głosowaniem a nie PO, jak Wam TVN kazali.
Sami wybraliście sobie "bur mistrza :)"z PO to macie jak chcieliście. Zrzucać winę na wszystkich z rządem na czele to nieporozumienie. Mózgu trzeba używać przed głosowaniem a nie PO, jak Wam TVN kazali.