UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szpital to instytucja spoleczna, która nie musi przynosić dochodów. Ma służyć mieszkańcom. Zamiast myśleć nad likwidacją oddziału dziecięcego w Pasłęku, powinno sie zastanowić jak udoskonalić personel jak i lekarzy. Miastu odebrano już oddział ginekologiczny. Nie pozwolimy na to, żeby odebrano teraz możliwość leczenia dzieci w naszym mieście.

Iza M

Anuluj