UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szpital to instytucja spoleczna, która nie musi przynosić dochodów. Ma służyć mieszkańcom. Zamiast myśleć nad likwidacją oddziału dziecięcego w Pasłęku, powinno sie zastanowić jak udoskonalić personel jak i lekarzy. Miastu odebrano już oddział ginekologiczny. Nie pozwolimy na to, żeby odebrano teraz możliwość leczenia dzieci w naszym mieście.
Iza M