UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To niech "ratuszowi"udostępnią halę przy ul. Grunwaldzkiej aby młodzież elbląska mogła kibicować swoim koleżankom. Zgodnie ze zniesieniem obostrzeń w hali może być wykorzystanych 50 % miejsc. Elbląg jest jeszcze mecenasem sportu panie prezydencie?

kiki

Anuluj