UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co ten starosta gada, na jakim wysokim poziomie tam ani rezonansu, ani tomografi rtg też o określonych godzinach, przecież i tak odsyłaja ze wszystkim do Elbląga nawet po 18 głupia ranę szyć trzeba jechać. Doprowadziliście ten szpital do ruiny teraz mydlenie oczu rehabilitacją jakąś. .. Też jest to potrzebne ale już na koniec po wyleczonej chorobie a nie przed. ..