UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam tylko nadzieję, że jeżeli umowa będzie niekorzystna, to autor umowy będzie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Bo już wiemy z historii o tych długich umowach i tym że potem mieliśmy najdrożej.
Tomtyy