UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elbląg traci na nie szanowaniu historii. miasto powinno bazować na pięknej historii. to wielki błąd byłych kacyków i ich dzieci. zresztą im nie zależy na tym mieście skoro sa z innej beczki.
elbląg traci na nie szanowaniu historii. miasto powinno bazować na pięknej historii. to wielki błąd byłych kacyków i ich dzieci. zresztą im nie zależy na tym mieście skoro sa z innej beczki.