UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

elbląg traci na nie szanowaniu historii. miasto powinno bazować na pięknej historii. to wielki błąd byłych kacyków i ich dzieci. zresztą im nie zależy na tym mieście skoro sa z innej beczki.


Anuluj