UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

grobowiec schiichau jest na sadowej. zaniedbany zarośnięty cmentarzyk. szkoda. zmarli sie odpłacają za brak szacunku. :( szkoda, że nikt nie uporządkuje to kawał pięknej historii miasta. szkoda. pale czasem zniczyk.


Anuluj