UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
grobowiec schiichau jest na sadowej. zaniedbany zarośnięty cmentarzyk. szkoda. zmarli sie odpłacają za brak szacunku. :( szkoda, że nikt nie uporządkuje to kawał pięknej historii miasta. szkoda. pale czasem zniczyk.