UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No dobra, umowa umową ale Wicia obiecał obniżki a tego w umowie nie ma Scentralizować energetykę cieplną i pozbyć się epec ów i tym podobnych z zawodu dyrektorów i prezesów i z zaoszczędzonych pieniędzy będzie na obniżki
Zielarski