UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No dobra, umowa umową ale Wicia obiecał obniżki a tego w umowie nie ma Scentralizować energetykę cieplną i pozbyć się epec ów i tym podobnych z zawodu dyrektorów i prezesów i z zaoszczędzonych pieniędzy będzie na obniżki

Zielarski

Anuluj