UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super artykuł - kolejny kawałek historii naszego miasta. Dobrze, że są ludzie, którzy nam tą historię przybliżają. Młody człowiek, a tak ciekawie i z pasją zaznajamia nas z historią Elbląga. Brawo Panie Bartoszu -tak trzymać, pełen szacun.

Gość😃

Anuluj