UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super artykuł - kolejny kawałek historii naszego miasta. Dobrze, że są ludzie, którzy nam tą historię przybliżają. Młody człowiek, a tak ciekawie i z pasją zaznajamia nas z historią Elbląga. Brawo Panie Bartoszu -tak trzymać, pełen szacun.
Gość😃