UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomnik powinien być czemu brak śladów pięknej historii to by nakręciło turystów z niemiec. a to kasa do budżetu.
Pomnik powinien być czemu brak śladów pięknej historii to by nakręciło turystów z niemiec. a to kasa do budżetu.