UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To historia o porządnym zarządzaniu i dbaniu o rozwój przemysłu w ELBLĄGU. O gospodarności i wizji, a dziś nasze miasto to zaścianek. Bo. .. ..

PawełNico

Anuluj