UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hansy vel Januszu, wiedza twoja historyczna sufitu sięga. .. Dla twojej wiadomości, może trochę ci się rozjaśni pod sufitem; Po pokoju toruńskim w 1466 r. Elbląg wszedł w skład państwa polskiego. Po pierwszym rozbiorze Polski w 1772 r. został wcielony do państwa pruskiego. tak więc całe 306 lat był POLSKI i o tym trzeba pamiętać.

Antonina5

Anuluj